O mnie

Nazywam się Agnieszka Głowacka i od dziecka posiadam wrodzony dar uzdrawiania.

Bliskie mi są słowa Paulo Coelho z książki „Podręcznik wojownika światła”,(cytuję) : „Wojownik skupia się na maleńkich cudach codzienności. Jeśli potrafi w nich dojrzeć to, co piękne, znaczy to, że i on nosi w sobie piękno, bowiem świat jest zwierciadłem, w którym odbija się twarz każdego człowieka. I choć wojownik dobrze zna swoje wady i ograniczenia, robi co w jego mocy, by zachować pogodę ducha w trudnych sytuacjach. Ostatecznie świat zawsze stara się przyjść mu z pomocą, nawet jeżeli wszystko wokół wydaje się temu przeczyć.”

Powyższe słowa inspirują mnie do dalszego rozwoju i pracy, w której wykorzystuję całą swoją wiedzę i potencjały. Tworzę energetyczne programy ochronne, oczyszczające i wzmacniające, na podstawie własnej metody głosowo-wizualizacyjnej. W pracy uzdrowicielskiej i terapeutycznej posługuję się głównie Reiki, Numerologią, techniką Radykalnego Wybaczania, Totalną Biologią i metodą Holistic Scanning. Uważam, że każda osoba/sytuacja, z którą mam do czynienia, wymaga indywidualnego podejścia i dobrania takich technik, które dadzą jak najlepszy efekt. Jako jedna z niewielu osób w Polsce zajmuję się również uzdrawianiem zwierząt wykonując dla nich  zabiegi Reiki.

Zapraszam do obejrzenia filmów na temat mojej pracy -link do Agnieszka Głowacka SynergiaEnergii na YouTube znajduje się w polecanych przeze mnie linkach oraz do przeczytania moich postów z facebooka – w zakładce „polecam” pod „pliki do pobrania”.

Jestem :

Mistrzem Uzdrowicielem Reiki
Numerologiem
Trenerem RadykaLnego Wybaczania
Konsultantem Totalnej Biologii
Praktykiem Holistic Scanning