Numerologia

Często w swojej pracy  posługuję się numerologią opracowaną przez pana Sylwestra Chordeckiego -znanego z licznych programów telewizyjnych numerologa i tarocisty .
Data urodzenia danej osoby (lub wydarzenia) jest dla mnie bazą do tworzenia portretu numerologicznego. Z tak rozpisanych wibracji mogę od razu powiedzieć jakie potencjały posiada dany człowiek, dlaczego przyszedł na świat, co go interesuje, jakie wydarzenia ma wpisane w swoje życie, w jaki sposób mógłby polepszyć swój los ale też uniknąć różnego rodzaju zagrożeń, jaką twarz pokazuje na zewnątrz a jaki jest naprawdę.

Dodatkowo na życzenie rozpisuję wielkie okresy w życiu danej osoby czyli momenty przełomowe i co pomiędzy nimi będzie się dziać aż do końca jego życia.

Numerologia pokazuje nasze życie w okresie młodości dojrzewania i okresu od tzw. bycia dojrzałym do okresu późnej starości. Dodatkowo każda z wibracji tworzy ze sobą kody, które pokazują wydarzenia jakie będą manifestowały się w naszym życiu. Każda z wibracji niesie bowiem ładunek informacyjny o naszym zdrowiu, sferze życia zawodowego i partnerskiego. Ta wiedza nie jest dostępna w żadnej z dostępnych książek o numerologii .

Oprócz tego opierając się na dacie urodzenia mogę dodatkowo tworzyć tzw.kalendarz numerologiczny czyli co w danym roku numerologicznym (w jakich miesiącach) może się wydarzyć dla danej osoby, na co zwracać uwagę. Taki kalendarz można tworzyć także na kilka lat do przodu.