cennik

Konsultacja osobista

150 zł / 1 h.

Spotkanie ze mną w gabinecie lub telefoniczna rozmowa poprzez Skype, messenger, whatsapp, podczas której ustalamy plan działania, rozmawiamy lub od razu zaczynamy wybraną formę pracy.

Zabieg REIKI

400 zł/ 5 zabiegów

Zabieg wykonywany na odległość na zdrowie lub w danej sprawie (ok.30 min.). Reiki pomaga przy uleczaniu chorób na zasadzie wzmocnienia organizmu ale także usuwania nałogów, oczyszczania spraw z przeszłości (np. blokady, lęki, wspomnienia, odejście bliskich) oraz wpływania na pozytywny bieg spraw w przyszłości. Minimalna ilość zabiegów bez względu na intencję to 5.

 

Zabieg REIKI dla zwierząt

200 zł/ 5 zabiegów

Zabiegi na odległość dla zwierząt na poprawę zdrowia lub samopoczucia, także ochronne i wzmacniające, Reiki może wesprzeć zwierzęta przy odchodzeniu ich za Tęczowy Most. UWAGA!!! W sytuacjach zagrożenia życia zwierzęcia pierwszy zabieg wykonuję natychmiast!!!

Radykalne wybaczanie

150 zł / 1 h

Metoda Colina Tippinga wraz z elementami Totalnej Biologii- sięganie do wnętrza by uzdrowić sytuacje i/lub przepracować problemy i traumy związane z konkretnymi osobami i sobą. Zalecana ilość spotkań 5 co 1-2 tygodnie. Sesje na odległość (rozmowa telefoniczna, messenger, whatsapp) lub podczas spotkań osobistych.

Totalna biologia

550 zł/ 2 sesje

Analiza chorób i dolegliwości, które są wynikiem naszych przeżyć i emocji, traum – na odległość (rozmowa telefoniczna, messenger, whatsapp) lub podczas sesji osobistych-wyłącznie po przeananlizowaniu arkusza konsultacji przesłanego minimum 3 dni wcześniej. Cena 350 zł za pierwszą sesję konsultacyjną (czas trwania 3-5 h), koszt drugiej sesji konsultacyjnej kończącej proces 200 zł (czas trwania ok 2 h). W przypadku większej ilości spotkań cena do uzgodnienia.

Holistic Scanning

150 zł/ 1 h

Holistic Scanning /Emotion i Body/ – praca na kilku poziomach mająca na celu odblokowanie problemów zdrowotnych, emocjonalnych i zmianę podświadomych przekonań w każdej sferze.
Praca podczas spotkań osobistych jak i na odległość.

Analiza numerologiczna wg metody pana Sylwestra Chordeckiego

Na podstawie daty urodzenia w formie pisemnej opisuję najważniejsze etapy życia, mocne i słabe strony osobowości– 160 zł, portret partnerski i biznesowy – 160 zł, pełen portret uzupełniony o zdrowie, lata własne i wielkie okresy numerologiczne – 410 zł, horoskop numerologiczny na dany rok – 160 zł .

PAKIET PREMIUM

300/ 500 zł

Pakiet spotkań/rozmów ze mną. W tej cenie oferuję 3 lub 5 spotkań ewentualnie 3 lub 5 rozmów po 80 minut (plus wybrana forma pracy). Można także umówić się ze mną na płatność w systemie ratalnym.

Synergia energii

od 1000 zł

Jedyny na świecie zabieg energetyczny wykonywany przez kilku terapeutów i uzdrowicieli naraz.

e-book "Ścieżka , którą kroczę..."

Inne

e-book przygotowany przeze mnie – cena 50 zł

Spytaj mnie czego potrzebujesz…