Cennik oraz certyfikaty

Oferty

Zabieg REIKI

Zabieg wykonywany na odległość na zdrowie lub w danej sprawie (ok.30 min.). Reiki pomaga przy uleczaniu chorób na zasadzie wzmocnienia organizmu ale także usuwania nałogów, oczyszczania spraw z przeszłości (np. blokady, lęki, wspomnienia, odejście bliskich) oraz wpływania na pozytywny bieg spraw w przyszłości. Minimalna ilość zabiegów bez względu na intencję to 5 –koszt 5 zabiegów wynosi 400 zł .

Zabieg REIKI dla zwierząt

Zabiegi na odległość dla zwierząt na poprawę zdrowia lub samopoczucia, także ochronne i wzmacniające, Reiki może wesprzeć zwierzęta przy odchodzeniu ich za Tęczowy Most – koszt 5 zabiegów wynosi 200 zł. UWAGA!!! W sytuacjach zagrożenia życia zwierzęcia pierwszy zabieg wykonuję natychmiast!!!

PAKIET PREMIUM

Pakiet spotkań/rozmów ze mną. W tej cenie oferuję 3 lub 5 spotkań ewentualnie 3 lub 5 rozmów po 80 minut (plus wybrana forma pracy). Można także umówić się ze mną na płatność w systemie ratalnym – 300/500 zł.

Radykalne wybaczanie

Metoda Colina Tippinga wraz z elementami Totalnej Biologii- sięganie do wnętrza by uzdrowić sytuacje i/lub przepracować problemy i traumy związane z konkretnymi osobami i sobą. Zalecana ilość spotkań 5 co 1-2 tygodnie. Sesje na odległość (rozmowa na wizji) lub podczas spotkań osobistych ( czas trwania 1 h ) – 150 zł.

Totalna biologia

Analiza chorób i dolegliwości, które są wynikiem naszych przeżyć i emocji, traum – na odległość (rozmowa na wizji) lub podczas sesji osobistych – 350 za pierwszą sesję konsultacyjną (czas trwania 3-5 h), koszt drugiej sesji konsultacyjnej kończącej proces 200 (czas trwania ok 2 h). W przypadku większej ilości spotkań cena do uzgodnienia.

Konsultacja osobista

Spotkanie ze mną w gabinecie lub poprzez Skype, messenger, zoom podczas, którego ustalamy plan działania, rozmawiamy lub od razu zaczynamy wybraną formę pracy – 150 zł / 1 h.

Analiza numerologiczna wg metody pana Sylwestra Chordeckiego

Na podstawie daty urodzenia w formie pisemnej opisuję najważniejsze etapy życia, mocne i słabe strony osobowości– 160 zł, portret partnerski i biznesowy – 160 zł, pełen portret uzupełniony o zdrowie, lata własne i wielkie okresy numerologiczne – 410 zł, horoskop numerologiczny na dany rok – 160 zł .

Holistic Scanning Emotion

Praca na kilku poziomach mająca na celu odblokowanie problemów zdrowotnych,emocjonalnych i zmianę podświadomych przekonań w każdej sferze bazując na kinezjologii stosowanej i medycynie chińskiej. To autorska metoda mgr Maja Bednarczyk z karmazdrowia.pl pozwalająca również przetestować żywność, suplementy i produkty chemiczne pod kątem czy są dla nas szkodliwe. Jej twórczyni mówi o tej metodzie tak : „Holistic Scanning Emotion to nowatorskie narzędzie zmiany reakcji odruchowych na określone prowokacje emocjonalne. Traumatyczne wydarzenia, niekorzystne wzorce emocjonalne i wewnętrzna walka to przykłady sytuacji, których konsekwencje można cofnąć i przewartościować na nowo. Posługując się czterema protokołami działań, zmieniamy odruchy, czego potwierdzenie znajdujemy w testach kinezjologicznych i finalnie w postawie i samopoczuciu.” Metodą tą można m.in. bardzo szybko dokonać korekt emocjonalnych co do byłych lub niedoszłych partnerów, partnerek, postrzegania siebie, schematów które na siebie nałożyliśmy, relacji z rodzicami itp.

Praca podczas spotkań osobistych (również na odległość)– 150 zł / 1h .

Synergia energii

Jedyny na świecie zabieg energetyczny wykonywany przez kilku terapeutów i uzdrowicieli naraz – od 1000 .

Inne

Spytaj mnie czego potrzebujesz…

%d blogerów lubi to: