RW i Totalna Biologia

Lżejsi bez bólu

Radykalne wybaczanie

Metoda Colina Tippinga pozwalaja nam uwolnić się od tego co nam przeszkadza i nas ogranicza z poziomu duchowego (Inteligencji Duchowej). Wg założeń Radykalnego Wybaczania doświadczamy ludzkiego życia i właśnie na poziomie duchowym dokonuje się w nas zmiana, która pozwala uzdrowić to co w naszym życiu nas dotyka, sprawia ból, powoduje lęk czy ogranicza w osiąganiu naszych celów.


To co odróżnia Radykalne Wybaczanie od innych metod, to zrozumienie, że to czego doświadczyliśmy było dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy. To kim byliśmy, jesteśmy i będziemy, jak także to co się wydarzyło, jest i będzie się działo samo w sobie jest doskonałe w każdym czasie. To czy postrzegamy siebie lub nasze życie jako szczęśliwych lub nie, zależy od nas samych i naszej oceny potencjałów, zdolności które posiadamy lub które nabyliśmy.

Dzięki relacjom z innymi ludźmi i różnym sytuacjom rozwijamy się i uczymy, otaczający nas ludzie odzwierciedlają nasze błędy i projekcje. Często to, co nas drażni u innych, nie chcemy dojrzeć u siebie. Osoby czy wydarzenia pomagają nam w uzdrowieniu, uzmysławiając nam nasze stłumione przekonania. Zgodnie z prawem rezonansu, przyciągamy ludzi i sytuacje, które ukazują nam nasze „problemy”, byśmy mogli się od nich uwolnić. Z punktu widzenia Radykalnego Wybaczania można powiedzieć, że wszystkie strony zaangażowane w daną sytuację paradoksalnie dostają to, czego potrzebują, jednak prawdą jest również to, że musimy ponieść konsekwencje swoich czynów jako elementów procesu naszej nauki.


W idei Radykalnego Wybaczania ważna jest chęć, nie od razu jesteśmy gotowi zmierzyć się z dręczącymi nas problemami, większość potrzebuje czasu i kilku spotkań by uwolnić emocje, oczyścić umysł. Jednak już samo wyrażenie chęci do poddania się terapii (skorzystania z metody Radykalnego Wybaczania), nawet jeśli nie jest się gotowym by wybaczyć coś sobie lub komuś, jest czynnikiem wyzwalającym i uwalniającym .

W procesie wykonujemy RW komuś i sobie,w późniejszym etapie pracujemy nad wybaczaniem sobie i samoakceptacją. RW nadaje się doskonale do zmiany przekonań co do własnej cielesności jak i kwestii finansowych.

Totalna Biologia

Radykalne Wybaczanie jest kluczowe w uzdrawianiu chorób poprzez tzw. Totalną Biologię, czyli uzdrawianie chorób poprzez świadomość – odnalezienie ich przyczyny emocjonalnej, która je wywołała.


Choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy odprogramować chorobę w ciele. W ten sposób wiele chorób, które kiedyś uznano za nieuleczalne – teraz są uleczalne. Korzystam z wiedzy Totalnej Biologii analizując podłoże zaburzeń fizycznych i emocjonalnych i usuwam je korzystając z metody Radykalnego Wybaczania.

Kochać świadomość
%d blogerów lubi to: